REKOLEKCJE           NAWIEDZENIE

Galeria 4

FILMY Z NAWIEDZENIA
ZOBACZ...>>>

• Środa - to ostatni dzień rekolekcji. Dzień pojednania - spowiedź święta, z której skorzystało wielu parafian. rano słuchali spowiedzi kapłani z dekanatu. Wieczorem spowiadali zaproszeni kapłani - ks. kan. Adam Wawro / diecezjalny egzorcysta/, ks. Senior Marian Kończak / Biskupice Ołoboczne/, Ks. Przemysław Krzywański z Katedry w Kaliszu. Przez cały dzień trwały tez prace przy dekoracji kościoła i trasy przejazdu Świętego Wizerunku Nawiedzenia.
  • Drugi dzień rekolekcji za nami. Ojciec rekolekcjonista podkreślał potrzebę skuteczniejszych postanowień w życiu, tak żeby je konsekwentnie realizować. "Nawrócenie to PRZERAŻENIE wobec swoich grzechów". Dziś O. rekolekcjonista odwiedził chorych i osoby starsze. Apel jasnogórski - rozważanie w formie rachunku sumienia. W środę spowiedź rekolekcyjna.
  • Minął pierwszy dzień rekolekcji. Nasze świątynie wypełniły się rozmodlonymi ludźmi. Pięknie przeżyliśmy Apel Jasnogórski z Liturgią Światła.

o.Albert - paulin z Częstochowy. Rekolekcjonista

ZAPRASZAMY!
Najbliższe wydarzenie NAWIEDZENIA:
CZWARTEK:

630 – Nabożeństwo oczekiwania i procesja na miejsce powitania.

1700 – Powitanie Matki Bożej i procesja do kościoła. Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem Księdza Biskupa.

1900 – Czuwanie: Kółka Różańcowe.

2100 – Apel Jasnogórski.

2200 – Czuwanie młodzieży.

2300 – Modlitwy za zmarłych.

TAK BYŁO 35 LAT TEMU...

Stara Kronika Parafialna zawiera relację z Nawiedzenia Obrazu MB Częstochowskiej - 1976.
Kliknij na miniaturkę i powiększ. Zobacz jak to było 35 lat temu.

piątek,
26 kwietnia 2019