W przyszłą niedzielę Dożynki Diecezjalne w Lutogniewie. Szczegółowy program na plakacie w gablocie.

Zmarł +Jan wawrzyniak z Franklinowa. Msza Św. pogrzebowa w środę, 21 sierpnia we Franklinowie. Następnie pogrzeb na cmentarzu w Lewkowie.

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Lipowej nr 11-23

W Lewkowie i Franklinowie - niedziela wdzięczności za tegoroczne zbiory. 18 sierpnia 2019r. #dożynki #msza #dziękczynienie #żniwa

Post udostępniony przez Parafia Lewków (@parafialewkow)Sie 18, 2019 o 5:38 PDT

W czwartek, 15 sierpnia, uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, zwana też świętem Matki Bożej Zielnej. . Msze św. o 7:30, 9:00 i 11:30. We Franklinowie o 10:15. Po każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów.

Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory będzie w niedzielę 18 sierpnia o godz. 11:30

Spotkanie Akcji Katolickiej oraz osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do sanktuariów Warmii i Mazur - w środę po wieczornej mszy św.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w przyjęcie pielgrzymów z Koźmina. Dziękujemy sponsorom za produkty spożywcze oraz paniom - przygotowującym posiłek.

Biuro Parafialne w tym tygodniu czynne w -poniedziałek i wtorek pół godz. po wieczornej mszy św. -środę i sobotę od 10:00 do 12:00

Zmarł + Wiesław Skrobański. Pogrzeb we wtorek o godz. 12.oo w Lewkowie.

Parafia Miłosierdzia Bożego organizuje w środę, 14 sierpnia - pielgrzymkę do Sanktuarium w Skalmierzycach. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Do pielgrzymki będzie można dołączyć m.in przy naszym kościele w Lewkowie. Pielgrzymi powinni dotrzeć do nas ok. godz 16.30. Istnieje możliwość powrotu autokarem.

Za tydzień, w niedzielę po mszach świętych składka na chodnik na cmentarzu.

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Lipowej nr 1-10

We wtorek przypada święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 9:00 18:00

W czwartek, 8 sierpnia ok. godz. 7:30 zatrzymują się w naszej parafii na odpoczynek pielgrzymi z Koźmina - pielgrzymi zmierzają na Jasną Górę. Podejmujemy ich śniadaniem.

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Krótkiej

25 lipca przypada liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Poświęcenie pojazdów odbędzie się w przyszłą niedzielę, 28 lipca. Także podczas sobotniej mszy św. o 18:00

Zmarła +Irena Chmielewska z Lewkowa. pogrzeb w poniedziałek,22.07 o godz. 12.00

Bóg zapłać za ofiary składane dziś na chodnik na cmentarzu.

O podjęcie sprzątania kościoła prosimy mieszkańców ul. Żwirowej

Poczatek wakacji nasi ministranci spędzili w Trójmiescie. /więcej relacji na instagramie/

Uroczystości odpustowe ku czci św. Piotra i Pawła we Franklinowie. Mszę św. odprawił ks. Jakub Grzybowski z Ostrowa Wlkp. #odpust #patron #osp

Post udostępniony przez Parafia Lewków (@parafialewkow)Cze 30, 2019 o 9:54 PDT

Zakończenie tzw. Oktawy Bożego Ciała. #bożeciało

Post udostępniony przez Parafia Lewków (@parafialewkow)Cze 27, 2019 o 12:56 PDT

Dzieci pieewszokomunijne podziękował Matce Bożej za dar Jezusa Eucharysttcznego. #Licheń #pielgrzymka #Lewków

Post udostępniony przez Parafia Lewków (@parafialewkow)Cze 22, 2019 o 1:00 PDT

Boże Ciało 2019. #Lewków #Franklinów #procesja #procesjabożegociała

Post udostępniony przez Parafia Lewków (@parafialewkow)Cze 20, 2019 o 4:24 PDT

W najbliższy czwartek przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało.

Po mszy św. o godz. 9.00 rozpocznie się procesja do czterech ołtarzy.

Prosimy o udekorowanie domów flagami. Proszę o przygotowanie ołtarzy z lokalizacją taką jak w zeszłym roku. Trasa : najpierw ulicą Powstańców Wlkp. - do skrzyżowania przy cmentarzu a następnie przez Plac Floriana.

Pozostałe Msze św. w Boże Ciało o godz. 7.30, 10:30, We Franklinowie o 11:30 / z procesją/.

W niedzielę msza z procesją o godz. 11.30. Natomiast w czasie oktawy msze św. z procesją o godz. 18:00.

ASYSTA PROCESYJNA:

BOŻE CIAŁO- CZEKANÓW /cz. poludniowa i pólnocna/

Piątek- Kołątajew

Sobota- Karski

Niedziela- Michałków

Poniedziałek- Lewków- Lipowa, Krótka, Kręta, Ostrowska

Wtorek- Lewków- Pl. Floriana, Szkolna i os. przy cmentarzu

Środa- Czekanów strona północna

Czwartek- Lewków: Kwiatkowska, Lotnicza, Żwirowa

Piątek- Czekanów strona południowa

„Bóg zapłać” wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania uroczystości pierwszokomunijnych. Rodzicom dzieci dziękujemy za dar ołtarza - nowa kustodia do przechowywania Najświętszego Sakramentu.

Biały tydzień- msze w poniedziałk i wtorek o 17:00; w piątek i sobotę o godz. 18:00.

Pielgrzymka dzieci do Lichenia w sobotę o godz. 7:30   W uroczystość Bożego Ciała i w czasie oktawy zapraszamy dziewczynki i chłopców w albach lub białych strojach do sypania kwiatków i asysty. Próba przed procesją we wtorek po mszy o godz. 17:00.

Msza św. Na zakończenie Roku Szkolnego w środę o godz. 8:00

Nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. wieczornej.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy na naszym cmentarzu +Czesławę Janaszkiewicz i + Mariana Banasiaka.

Pogrzeb +Edwarda Derlatki odbędzie się w poniedziałek o godz. 12:00

niedziela,