Poczatek wakacji nasi ministranci spędzili w Trójmiescie. /więcej relacji na instagramie/

Uroczystości odpustowe ku czci św. Piotra i Pawła we Franklinowie. Mszę św. odprawił ks. Jakub Grzybowski z Ostrowa Wlkp. #odpust #patron #osp

Post udostępniony przez Parafia Lewków (@parafialewkow)Cze 30, 2019 o 9:54 PDT

Zakończenie tzw. Oktawy Bożego Ciała. #bożeciało

Post udostępniony przez Parafia Lewków (@parafialewkow)Cze 27, 2019 o 12:56 PDT

Dzieci pieewszokomunijne podziękował Matce Bożej za dar Jezusa Eucharysttcznego. #Licheń #pielgrzymka #Lewków

Post udostępniony przez Parafia Lewków (@parafialewkow)Cze 22, 2019 o 1:00 PDT

Boże Ciało 2019. #Lewków #Franklinów #procesja #procesjabożegociała

Post udostępniony przez Parafia Lewków (@parafialewkow)Cze 20, 2019 o 4:24 PDT

W najbliższy czwartek przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało.

Po mszy św. o godz. 9.00 rozpocznie się procesja do czterech ołtarzy.

Prosimy o udekorowanie domów flagami. Proszę o przygotowanie ołtarzy z lokalizacją taką jak w zeszłym roku. Trasa : najpierw ulicą Powstańców Wlkp. - do skrzyżowania przy cmentarzu a następnie przez Plac Floriana.

Pozostałe Msze św. w Boże Ciało o godz. 7.30, 10:30, We Franklinowie o 11:30 / z procesją/.

W niedzielę msza z procesją o godz. 11.30. Natomiast w czasie oktawy msze św. z procesją o godz. 18:00.

ASYSTA PROCESYJNA:

BOŻE CIAŁO- CZEKANÓW /cz. poludniowa i pólnocna/

Piątek- Kołątajew

Sobota- Karski

Niedziela- Michałków

Poniedziałek- Lewków- Lipowa, Krótka, Kręta, Ostrowska

Wtorek- Lewków- Pl. Floriana, Szkolna i os. przy cmentarzu

Środa- Czekanów strona północna

Czwartek- Lewków: Kwiatkowska, Lotnicza, Żwirowa

Piątek- Czekanów strona południowa

„Bóg zapłać” wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania uroczystości pierwszokomunijnych. Rodzicom dzieci dziękujemy za dar ołtarza - nowa kustodia do przechowywania Najświętszego Sakramentu.

Biały tydzień- msze w poniedziałk i wtorek o 17:00; w piątek i sobotę o godz. 18:00.

Pielgrzymka dzieci do Lichenia w sobotę o godz. 7:30   W uroczystość Bożego Ciała i w czasie oktawy zapraszamy dziewczynki i chłopców w albach lub białych strojach do sypania kwiatków i asysty. Próba przed procesją we wtorek po mszy o godz. 17:00.

Msza św. Na zakończenie Roku Szkolnego w środę o godz. 8:00

Nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. wieczornej.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy na naszym cmentarzu +Czesławę Janaszkiewicz i + Mariana Banasiaka.

Pogrzeb +Edwarda Derlatki odbędzie się w poniedziałek o godz. 12:00

W niedzielę, 16 czerwca w naszej parafii przezywaliśmy uroczystość Pierszej Komunii Świętej. Pierwszy raz w pełni uczestniczyło w mszy św. piętnaścioro dzieci.

Zmarła + Czesława Janaszkiewicz z Lewkowa Osiedle. Pogrzeb w środę, 12 czerwca o godz. 12:00 w Lewkowie.

W poniedziałek obchodzimy święto NMP Matki Kościoła. Msze sw. w Lewkowie o 9:00 i 18:00. we Franklinowie o godz. 16:30

Nabożeństwa czerwcowe w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św. W Czekanowie modlitwy ku czci Najśw. Serca Jezusowego przy figurze o godz. 19:00

Za tydzień będziemy przeżywać I Komunię Św. Piętnaścioro dzieci przyjmie Jezusa Eucharystycznego na mszy św. o godz. 10:00 Podczas tej mszy św. miejsca siedzące zarezerwowane są dla rodziców i gości pierwszokomunijnych.

Porządek nabożeństw w przyszłą niedzielę /16 czerwca/: msze św. w Lewkowie o 7:30, 10:00, 12:00 16:00 / we Franklinowie o 9:00

Próba przed I Komunią we wtorek o 16:30. Spowiedź dzieci i rodziców w sobotę o godz. 8:00 Sprzątanie kościoła w czwartek o godz. 18:00

W czwartek msza św. wieczorna o godz. 17:00.

Spotkanie Rady Parafialnej we wtorek o godz. 18:30

Spotkanie Akcji Katolickiej w środę - po mszy św. wieczornej.

Spotkanie bierzmowanych w środę po mszy św. o godz. 18:00

Składka na chodnik na cmentarzu będzie za dwa tygodnie – 23 czerwca

W sobotę odbył się w Lewkowie pogrzeb +Haliny Szymczak z Lewkowca…

Bóg zapłać parafianom, którzy odnowili w minionym tygodniu nagrobki na cmentarzu przykościelnym.

Nabożeństwo wynagradzające pierwszych sobót miesiąca - połączone z nabożeństwem czerwcowym - w sobotę, 1.06 o 8:15.

W sobotę nie będzie czynne Biuro Parafialne

Zmarła +Czesława Bartoszewska z Czekanowa – pogrzeb w poniedziałek, 20 maja o 11:00 w Lewkowie

Zmarł +Wacław Kardasz z Lewkowa – pogrzeb w poniedziałek, 20 maja o godz. 13:00 w Lewkowie

Nabożeństwa majowe w tym tygodniu w dni powszednie – o 17:30 W niedzielę po mszy o godz. 16:00

We wtorek i czwartek zapraszamy dzieci - szczególnie dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii.

Spotkanie bierzmowanych w czwartek o 18:30

Spotkanie rodziców ministrantów jadących na wakacyjną wycieczkę w piątek o 19:00

Akcja Katolicka organizuje pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Świętej Lipki. Więcej informacji w gablocie.

Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych w sobotę, 25 maja o godz. 8:30

wtorek,